Informacje prasowe,  Simple Beauty

Błyszcz na Sylwestra!

Simple_Beauty_perla_do_ciala

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo czeka nas największa impreza w roku obchodzona jednocześnie na całym świecie! Śmiej się więc, baw i błyszcz! Simple Beauty na jedyną taką noc w roku poleca perły do ciała a także brokaty i lakiery idealne do przygotowania sylwestrowego manicure.

Perła rozświetlająca do ciała Simple Beauty, w złotym lub srebrnym kolorze do wyboru, ma delikatną, jedwabistą konsystencję. Doskonale przylega do ciała i długo utrzymuje się na skórze. Opakowanie zawiera gąbkę, która ułatwia aplikację. Cena: 10,50 zł.

Wysokiej jakości brokat kosmetyczny Simple Beauty może być stosowany do ozdobienia paznokci oraz jako dodatek do makijażu. Dostępny jest w formie drobnych kuleczek, gwiazdek i serduszek. Cena 5,50 zł.

Simple Beauty poleca również dekoracyjne lakiery do paznokci Nail Art (cena 6,50 zł) a także Lakiery pękające (13,50 zł), które można nakładać na dowolny lakier Simple Beauty Mini (3,50 zł) dostępny aż w 76 odcieniach!

Udanej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Simple Beauty!

Brokat_dekoracyjny_nr_12 Dekoracyjny_lakier_do_paznokci_Nail_Art_nr_16 Dekoracyjny_lakier_do_paznokci_Nail_Art_nr_19 Lakier_do_paznokci_Simple_Beauty_mini_nr_277 Lakier_do_paznokci_Simple_Beauty_PEKAJACY_nr_502_czerwony Lakier_do_paznokci_Simple_Beauty_PEKAJACY_nr_503_granatowy Lakier_do_paznokci_Simple_Beauty_PEKAJACY_nr_506_srebrny