Najbardziej motywujący komplement jaki może dostać firma

Właściciele firmy, a raczej marki produktów mogą być z takiego komplementu naprawdę dumni. W czasach wysoko rozwiniętego konsumpcjonizmu, gdy półki w sklepach uginają się od produktów – otrzymać komentarz brzmiący mniej więcej tak: „Dzięki tej waszej pstrokaciźnie nauczyłem się was rozpoznawać” – to naprawdę duży sukces.

Współczesne firmy borykają się bowiem z problemem powtarzalności. Wiele młodych mam, które sprawnie obsługują maszynę do szycia, otwierają działalność gospodarczą i zaczynają szyć ubranka dla dzieci. Jak najbardziej popieram i kibicuję takim inicjatywom, jednak wyróżnić się z pośród tysiąca podobnych firm to wyższy level przedsiębiorczości.

Nie jest łatwo wymyślić coś nowego, co chwyci za serca i portfele klientów. ;) W odniesieniu do firm szyjących obroże dla psów występuje podobna sytuacja. W/w komplement usłyszała marka Warsaw Dog. Od dawna mnie inspirują – dzisiejszy wpis jest najlepszym tego dowodem.

Jeśli planujesz otworzyć firmę lub ją masz i szukasz rozwiązań na jej usprawnienie i uzyskanie rozgłosu – zacznij od obserwowania najlepszych i szukania swojego miejsca wśród konkurencji.

Przy okazji zapraszam Was do obserwowania mojego profilu na instagramie. @pupilowa_mama jest miejscem inspiracji dla poszukujących swojego miejsca w biznesie. Na podstawie własnych doświadczeń opowiadam Wam moją historię, historię @pupilu_world. Inne kanały, na facebook.com: PupiLu i PRomoveo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.