O mnie

O czym jest ten blog?
  • marketingu skierowanym do branży zoologicznej,
  • marketingu miejsc, skierowanym do właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji,
  • marketingu małych firm produkujących gadżety metodą sublimacji.
O mnie

Agnieszka Guła, ur. 30 czerwca 1985 r., żona i mama. Specjalistka ds. PR, dekorator wnętrz. Założycielka serwisu PolskieSzafiarki.pl. Miłośniczka psów, szczęśliwa posiadaczka sznaucera miniaturowego oraz charta angielskiego whippeta. Właścicielka e-sklepu PupiLu.pl.

Przykładowe publikacje: dobrzemieszkaj.pl, veronique.pl, zankyou.pl,
glamki.plStyl.fmKobietaWieLepiej.pl,
ModaiJa.pl, polki.pl, zeberka.pl, Dzień Dobry TVN.

*****

Co robię zawodowo?

– redaguję i dystrybuuję informacje prasowe o produktach/usługach do mediów, głównie internetowych, oraz monitoruję je pod kątem pojawiających się publikacji. Zebrane publikacje warto zamieścić na swojej stronie, aby zwiększyć sympatię do marki oraz jej prestiż;

– współpracuję z blogerami – organizuję konkursy, poszukuję ambasadorów marki. Blogi to aktualnie najskuteczniejsze nośniki reklamowe. Według badań, 56% internautów robi zakupy właśnie pod ich wpływem;

– prowadzę strony i grupy na Facebook.com. Obsługuję też takie serwisy jak Instagram oraz Pinterest, które według moich obserwacji są bardzo dobrym źródłem odesłań na promowaną witrynę;

– dzięki indywidualnym rozmowom z wybranymi mediami, zdobywam unikalne treści zwiększające pozycjonowanie strony w rankingu google na konkretne hasła, np. na hasło wpisane do wyszukiwarki: szafiarki – mamy większą szansę na znalezienie się w pierwszej 10 proponowanych stron.

*****

Pracowałam dla:

– marki kosmetyków Simple Beauty,
– marki zegarków CASIO (z ramienia agencji Optimum PR) i Lorus,
– producenta obuwia Marco Shoes,
– założyłam i do września 2015 r. prowadziłam serwis PolskieSzafiarki.pl (sprzedałam go w 2017 r.).

*****

Swoją zawodową ścieżkę rozpoczęłam w portalu społecznościowym Grono.net jako Communication Assistant. Pracowałam także dla serwisów takich jak: Przeznaczeni.pl, RoyalWedding.pl, NaSpolke.pl.

Od czerwca 2008 do maja 2015 pracowałam dla agencji Optimum PR (od 2009 roku jako współpracownik zdalny). Obsługiwałam takich klientów jak: CASIO, Pentacomp, Sage. Zakres pracy: pomoc przy redagowaniu i dystrybucji informacji prasowych, szukanie możliwości wypowiedzi w mediach, koordynacja zapytań od dziennikarzy, organizowanie konkursów, współpraca z blogerami, prowadzenie profilu na Facebook.com, blogów, itp.

Od piątku 13 czerwca 2014 r. jednym z moich pracodawców został mały człowieczek, który na wszystkie sposoby przetestował już największe zalety swojej mamy:
– umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
– i doprowadzanie ich do końca (!),
– kreatywność,
– odporność na stres.

Po urlopie macierzyńskim skupiłam się na budowaniu własnej marki produktów i tak powstało PupiLu.pl. Po kilku latach zdobywania nowych doświadczeń, z pełną świadomością swojej wiedzy i umiejętności, zaczęłam pisać ten blog.

Zapraszam do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.