Informacje prasowe,  Simple Beauty

Poczuj się lekko w słoneczne dni

Simple_Beauty_Pastel_kolor_406_small

Lato zbliża się wielkimi krokami. Większość z nas marzy już o codziennym błękitnym niebie, gorącym słońcu i przyjemnym szumie morskich fal. Jak lekko i promiennie wyglądać podczas wiosenno-letnich spacerów?

Wiosna do tej pory nas nie rozpieszczała, ale nareszcie możemy zrzucić grube kurtki i ciężkie buty. Nadszedł czas na delikatne sukienki i subtelny makijaż. Biel zawsze jest w modzie. Nie rezygnuj z niej i w tym roku. Na dokładkę printy – to one królują w tym sezonie – czy to w formie najmodniejszego obecnie wielkiego goryla czy mniej rzucającej się w oczy panoramy miasta.

Delikatnie podkreśl kolor oczu, nie przesadzaj z różem. Bądź naturalna, pozwól skórze oddychać. A co z paznokciami? Lakiery z najnowszej kolekcji Simple Beauty są niezastąpionym dodatkiem współgrającym z panującymi trendami. Do sukienki, w której dominuje błękit, użyj pastelowego lakieru (modelka ma paznokcie pomalowane lakierem Simple Beauty Pastel nr 406) w kolorze bezchmurnego nieba. Buty muszą być wygodne. Do sukienki najlepsze będą na obcasie, ale balerinki czasami okazują się wygodniejsze. Najważniejsze, abyś czuła się dobrze i świeżo. Jak lekki wiosenny wiatr.

Simple_Beauty_01

Simple_Beauty_02

Simple_Beauty_04

Modelka: Ina Skorniakowa
Makijaż: Marta Walaszczyk
Manicure: Anna Kaczmarska
Kosmetyki: Simple Beauty
Fot: materiały prasowe Simple Beauty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.