Informacje prasowe,  Marco Shoes,  PolskieSzafiarki.pl

Propozycje weselnych stylizacji

Zgodnie z przesądem, który mówi o tym, aby brać ślub w miesiącu który w nazwie ma literę „r”, możemy stwierdzić, że sezon weselny został oficjalnie otwarty. Czerwiec, sierpień i wrzesień to miesiące najbardziej obfite w imprezy weselne. W co się ubrać aby wyglądać elegancko i modnie w tym szczególnym dla Państwa Młodych dniu? Blogerki z PolskieSzafiarki.pl przygotowały kilka propozycji najmodniejszych w tym sezonie zestawów na ślubne przyjęcie.

01_solar

Prosta sukienka Solar, biało –czarna z zielonym akcentem na ramieniu to świetna propozycja dla osób, które źle czują się w intensywnych barwach. Nie przyćmi blasku białej sukni Panny Młodej, ale też nie zasmuci czernią. Zielony akcent może być motywem przewodnim na dodatkach. My polecamy uzupełnić stylizację czerwonymi butami Marco Shoes, które idealnie współgrają z zielenią.

02_marco_shoes 03_aryton

Sukienka w kolorze baby blue – New Look, sukienka żółta – Aryton, buty – Marco Shoes

Kolory niebieski i żółty zostały okrzyknięte najmodniejszymi barwami w sezonie wiosna-lato 2015. Aktualnie najpiękniejszym odcieniem niebieskiego jest tzw. baby blue. Jest delikatny i dziewczęcy. Sukienka w tym kolorze idealnie komponuje się z białymi dodatkami. Do żółtej sukienki wybierz buty w kolorze ciała.

04_marco_shoes 05_solar

Biała sukienka – Solar, sukienka w kwiaty – New Yorker, buty – Marco Shoes

Do sukienek z kolorystycznym akcentem wybieraj dodatki w kolorze cielistym lub z dodatkiem koloru znajdującego się na sukience. Wtedy zachowasz spójność stylizacji. Buty w kolorze cielistym dodatkowo optycznie wydłużą nogę.

Więcej propozycji kompletnych stylizacji szukaj na www.PolskieSzafiarki.pl.