Casio,  Informacje prasowe,  Lorus

Zegarkowe trendy 2013

1) Neonowe wariacje
Aktualnym „must have” sezonu są czarno-białe kreacje. Ale żeby nie było zbyt smutno, do stonowanych barw dodajemy kolorowe buty, kopertówkę lub zegarek.

1

2) Retro kontra vintage
Styl vintage cały czas jest pożądany i zaczyna być nieśmiertelny wśród ciągle zmieniających się trendów. Babcine torebki, stare kapelusze, czy broszki, nadają stylizacjom niepowtarzalnego charakteru. Tym którzy lubią łączyć stare z nowoczesnym, przypadnie do gustu styl retro. Aktualnie odnawiamy stare hasła – Keep Calm And Carry On lub, w stylizowane na wiekowe obudowy zegarków, wsadzamy nowoczesne mechanizmy.

2

3) Wiecznie żywa klasyka
Nikt nie pogardzi klasyczną małą czarną, elegancką kopertówką czy gustowną złotą lub srebrną biżuterią. W zegarkach moda na klasykę trwa wiecznie. Bransoleta lub pasek z delikatną, minimalistyczną tarczą zawsze będzie w cenie.

3

4) Duże tarcze
Duże tarcze wkroczyły „na salony” już kilka sezonów wcześniej. Nadal robią furorę zwłaszcza jeśli są…

4

5) Męski styl

… w męskim stylu. Kobiety lubią podkradać swoim mężczyznom koszule, krawaty, dlatego projektanci w damskich kolekcjach przemycili męskie kroje (aktualnie prym wiodą jednokolorowe damskie garnitury). W śród zegarków jest podobnie. Nieco lżejsze niż męskie modele, kobiece odpowiedniki to jeden z najlepiej sprzedających się zegarkowych trendów.

5

A jaki styl pasuje do Ciebie?